Gizlilik Politikası / Kullanım Kuralları

www.videotv.com.tr için gizlilik politikası ve kullanım kuralları

Web sitemiz 2023 yılında yayın hayatına başlamış bir video paylaşım sitesidir. Sitemizi kullandığınız müddetçe aşağıda belirtmiş olduğumuz şartları kabul etmiş sayılırsınız.

- Sitemizde yayınlanan videolar kendi sunucularımızda yüklü değildir. Videolar başta Youtube olmak üzere, Dailymotion gibi video paylaşım sitelerinden embed kodu ile paylaşılmaktadır. Yani paylaşılan videoların sorumluluğu ve sahipleri paylaşılan sitelerle alakalıdır.

- Bizler halihazırda yüklü olan ( Youtube, Dailymotion gibi ) sitelerdeki videoları en iyi şekilde inceleyip sitemizde sizlerin daha kolay ulaşabilmesi için paylaşıyoruz.

- Sitemiz üyeliksiz hizmet sunduğu için sitemizde hiçbir şekilde hiçbir bilgileriniz kayıt altında tutulmuyor ve sizlerde hiçbir bilginizi bizlerle paylaşmıyorsunuz.

- Sitemizde paylaşılan videoların altına yorum yapma özelliği bulunmaktadır. Yapılan yorumlardan yorumu  yapan kişiler sorumludur. Bizler hiçbirşekilde yapılan yorumlardan sorumlu değiliz.

- Sitemizde yayınlanan yorumların sorumlulukları hernekadar yapan kişiye ait olsada yapılan yorumlar içerisinde ( müstehcen sözler, aşağılayıcı sözler, küfürler, ayrıştırıcı yada ırkcı sözler, yorumlarda link yada reklam paylaşımı ) görüldüğü zaman bu yorumları kaldırma yetkisine sahibiz ve bu yorumlar kaldırılacaktır.

- Sitemizde yayınlanan içeriklerin kaldırılmasını sadece içeriğin hak sahipleri talep edebilir. İçerik kaldırılması ile ilgili talep iletişim bölümünde yapılabilir.

- Sitemizde videolarınızın yayınlanmasını talep edebilirsiniz. Bu durumda videolarınızın halihazırda Youtube yada Dailymotin gibi sitelere yüklü olması gerekir ve yüklü olan videonun linkini bize iletişim bölümünden ulaştırabilirsiniz.

- Son olarak sitemizi kullandığınızda yukarıda belirtmiş olduğumuz maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar